Програмування 3D ігор + Комп’ютерна грамотність

Цей курс розроблений для дітей, які уже навчились створювати власні проєкти у програмі Scratch, і прагнуть продовжувати відточувати сформовані навички.
МОДУЛЬ 1. Kodu – це інтерактивне середовище створення 3D ігор. Для розробки гри необхідно створити ігровий світ, у якому житимуть вибрані персонажі: у відповідь на події, наприклад, натискання клавіші, переміщення миші, зіткнення, персонажі будуть переміщуватись, повертатись, стрибати, ховатись або з'являтись, емоційно реагувати, стріляти, переходити у новий стан тощо. Основною метою цієї програми є залучити дітей до творчого процесу створення гри, показати, що вони можуть бути не лише пасивними геймерами, що їм під силу самостійно створювати ігри, втілюючи власні ідеї в життя.
Працюємо з англомовним інтерфейсом, тож багато уваги приділяємо вивченню англійських слів!
МОДУЛЬ 2. Крім створення проектів у середовищі Kodu Game Lab, частина курсу буде присвячена знайомству з персональним комп'ютером. Діти дізнаються, з чого складається комп’ютер, що таке операційна система та її призначення, що таке програма; познайомляться з офісними програмами Microsoft Office (Word, Power Point, Excel) та навчаться працювати з ними; навчаться працювати у мережі Інтернет (робота з браузером, пошук інформації), а також працювати з електронною поштою.
МОДУЛЬ 3. Roblox Studio - всесвітньо відома online-платформа для створення ігор, а також чудова можливість зробити свої перші кроки у "дорослому" програмуванні. Працюючи у Roblox Studio, ми почнемо писати перші скрипти мовою Lua.
  • Тривалість курсу - навчальний рік
  • Вартість – 960 грн./4 тижні (8 годин)
  • Заняття проводяться 1 раз на тиждень: 2х45 хв.